Ograniczona odpowiedzialność

Ograniczona odpowiedzialność

Na tej stronie (Ruletka online) możecie znaleźć ogólne informacje dotyczące zawierania zakładów na internecie oraz grania w kasynie i w pokera. Tu przeczytacie także o tym, co aktualnie oferują niektórzy wybrani bukmacherzy oraz kasyna internetowe i na jakich warunkach. Strona ta nie oferuje jednak możliwości zawierania zakładów bądź gry w kasynie. Nie jesteśmy serwisem bukmacherskim ani operatorem kasyna.

Ze względu na to, że jedynie pośredniczymy w przekazywaniu informacji pochodzących od naszych partnerów, to nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ich treść, aktualność, dokładność oraz ewentualne błędy.

Operator tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie straty poniesione w związku z zawieraniem zakładów albo graniem w niektórych propagowanych kasynach internetowych. Instrukcje oraz strategie gry nie gwarantują wygranej w kasynie internetowym, a korzystanie z nich odbywa się wyłącznie na własne ryzyko. Jeżeli jesteście przekonani o tym, że dzięki zawieraniu zakładów czy grze w kasynie będziecie zawsze osiągać zysk, to odwiedźcie sekcję odpowiedzialnego grania i oceńcie wasze uzależnienie od hazardu.

Wypróbuj ulubione gry za darmo
Expert Roulette Roulette IGT Graj
Multi Wheel Roulette Casino game Microgaming Graj
Premium European Roulette Roulette Playtech Graj

Podczas korzystania z tej strony używane są pliki cookies, które pomagają udoskonalić jej treść. Aby uniemożliwić korzystanie z plików cookies należy dokonać zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Niniejszy serwis internetowy jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.

Zgadzam się